Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. - 11. duben

25. 3. 2016

Zdravím, lidi, 

 

omlouvám se, že jsem zrovna nedodržela slib o zveřejňování kapitol ve středu. Pokusím se něco sepsat tenhle víkend. Pokud se objeví nějaká kladná reakce na tento článek a kapitolu si řádně vyhodujete, tak ji zveřejním. 

 

Dělám si samozřejmě legraci, kapitolu zveřejním tak i tak. Každopádně k názvu tohoto příspěvku - ráno 1. dubna odlétám do Kanady, kde strávím 10 dní. V podstatě jsem tohle plánovala již od září a konečně je to tu. Vracím se 11. dubna, kdy dopoledne přistanu v Praze. 

 

Píšu to zejména proto, pokud by vás zajímaly nějaké fotky, příběhy nebo cokoli, co z Kanady zveřejním, tak to můžete sledovat na blogu A lone traveler, jehož odkaz najdete i v oblíbených odkazech. Nemám vůbec představu, kolik z vás má již zkušenosti s Tumblrem, každopádně nechci nikoho do ničeho nutit, pokud máte zájem o západní kulturu, budu se pohybovat především v Torontu a jeho okolí. 

 

Mějte se krásně a přeji příjemné prožití svátků. 

 

Katren

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil can break 99% types of captcha

LatonyaHaurf,25. 3. 2018 23:44

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

povidky

kik,7. 5. 2016 6:13

čau kdy hodlaš zase pokračovat duben už je pryč a nic tu nepřybylo aspoň se ozvi